logo - Partes.cz
Přidat inzerátPřidat inzerát Vložit poptávkuVložit poptávku RegistraceRegistrace přihlášenípřihlášení

Vozy Citroën DS3 na náhradní díly

CITROËN DS3

Citroën DS3
rozprodám náhradní díly i na jiné vozy Citroen motory benzin diesel převodovky kapoty světla nárazní ...

Náhradní díly na osobní vozy Citroën DS3

Použité náhradní díly i nové autodíly na vozy Citroën DS3. Naleznete zde nejhledanější náhradní díly jako je nárazník, kapota, motor, blatník, světla a další.

Náhradní díly si můžete seřadit dle ceny. Pokud u náhradního dílu není uvedena cena, kontaktujte prodejce a informujte se na aktuální cenu nabízeného náhradního dílu.

Nenaleznete-li požadovaný náhradní díl, navštivte naší sekci Vozy na náhradní díly Citroën DS3. Zde můžete oslovit prodejce pomocí poptávkového formuláře s dotazem na dostupnost a cenu náhradního dílu.

Bilboardy v ČR končí. Podporujeme bezpečnou reklamu. Reklamananavesy.cz XCITROEN DS3 kapota a dveře

Prodám na Citroen DS3 od r.v. 11/09- použitou kapotu a dveře : - kapota: žlutá pastelová "1" (drobně ohlá přední hranka) 2660,-kč - dveře LP: šedá met. (poškozené, viz. detail. foto) 880,-kč NEZVEŘEJNĚNÉ FOTO A AKTUÁLNÍ SEZNAM DALŠÍCH DÍLŮ NAJDETE V MÉM KATALOGU NA ADRESE: http://citroen-peugeot.cz/

V textu
CITROEN DS3  kapota a dveře

CITROEN DS3 NÁRAZNÍK a příslušenství,ZADNÍ SVĚTLO

Prodám na Citroen DS3 přední a zadní nárazník: - přední světlo L: 1ks použité originál. 2850,-kč 1ks Visteon (částečně poškozen vrchní středový úchyt) 2250,-kč - přední světlo P: 1ks (nalomený vrchní rohový úchyt, částečně utržená vnitřní parabola) 1450,-kč - přední nárazník : bílá met. (s vrchní vzpěrou a naprasklou středovou mřížkou,..

V textu
CITROEN DS3 NÁRAZNÍK a příslušenství,ZADNÍ SVĚTLO

Čára
TOPlist